Tantsutreener Martin Parmas liitus Reformierakonnaga

Uudis
|
12.06.2010

Revalia Tantsukooli Tartu peatreener ja Tartu volikogu liige Martin Parmas liitus Reformierakonnaga.

“Tantsutreenerina näen, et Tartus on viimaste aastatega tehtud palju tööd selleks, et lapsed ja noored tänavalt huviringidesse ja spordisaalidesse saada. Nüüd, kui see eesmärk on suuresti täidetud, peame vaatama kaugemale ning tõstma huvitegevuse uuele tasemele. Leian, et Reformierakonnas saan ennast kõige paremini teostada ning aidata kaasa oma kodulinna kultuuri ja spordi arengule,” ütles Parmas.

Martin Parmas valiti sügisel toimunud kohalike omavalitsuste valimistel Reformierakonna nimekirjas Tartu volikokku, kus ta on kultuurikomisjoni liige. Parmas on hariduselt III kategooria võistlustantsutreener ja Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi koreograaf-lavastaja eriala magistrant.

Üle-eelmisel nädalal alanud Reformierakonna laienemiskampaania käigus on erakonnaga liitunud 500 edumeelset inimest, teiste hulgas Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, Jõhvi tööstuspargi juhatuse esimees Teet Kuusmik, Elva lastekodu direktor Kai Räisa ning Puhja, Viiratsi ja Juuru vallavanemad.

Reformierakonda kuulub tänase seisuga 7858 liiget ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme, olles sellega Baltimaade suurim noorteorganisatsioon. Reformierakonna juures tegutsevad ettevõtlike naise klubi NaiRe, seenioridekogu ja Kodanikuhariduse Sihtasutus (Liberalismi Akadeemia). Eesti erakondadest ainsana on Reformierakonnaga võimalik liituda ID-kaardiga otse erakonna kodulehel.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt