Reformierakond soovib volikogu aseesimeheks Valdo Randperet

Uudis
|
05.11.2009

Tänasel Tallinna volikogu istungil esitab Reformierakonna fraktsioon volikogu aseesimehe kandidaadiks fraktsiooni aseesimehe Valdo Randpere.

„Tallinna linn väärib ausat ja omakasupüüdmatut juhtimist. Järgides poliitilisi traditsioone, oleks kohane, kui volikogu aseesimehe koht kuuluks suurima opositsioonijõu esindajale, Reformierakonnale. Nii on see ka riigi tasandil, kus parlamendi aseesimehe koht kuulub teatavasti opositsioonis olevale Keskerakonnale,” ütles Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer.

„Selle sammuga näitaks Keskerakonna ja sotside linnavõim, et ei karda teha opositsiooniga konstruktiivset koostööd Tallinna paremaks muutmisel,” lausus Holsmer.

Nendel valimistel Tallinnas üle ootuste suure inimeste usalduse pälvinud Valdo Randpere on Reformierakonna hinnangul parim kandidaat volikogu aseesimehe kohale.

„Valdo Randpere on väga heade majandusalaste teadmistega inimene, keda linnatüüri juurde kaasa rääkima on loodaval linnavõimul vaja nagu õhku. Linn on vaja pankrotist päästa,” toonitas Holsmer.

Valdo Randpere kogus 18. oktoobril toimunud kohalike omavalitsuste valimistel Tallinnas Kesklinnas 2153 häält.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt