Reformierakond kutsub üles positiivsele valimiskampaaniale

Uudis
|
12.09.2009

„Valimiste keerises ei tohi ära unustada austust inimeste vastu, valimiste vahendiks ei tohi olla inimeste hirmutamine keerulistel aegadel,“ ütles erakonna esimees Andrus Ansip täna Pärnus toimunud Reformierakonna laiendatud volikogul, millest võttis osa pea 500 inimest.

Ansipi sõnul kalkuleerivad mõned poliitilised jõud omakasu eesmärgil külmalt, et lastevanemate ja eakate närvidega mängimine on lubatud, kui kaalul on nende valimistulemus. „Reformierakonnas sellist mõtteviisi ei ole – inimeste hirmutamise asemel pensionite kärpimise või vanemahüvitise süsteemi lõhkumisega on praegusel keerulisel ajal rohkem kui kunagi varem vaja armastust ja vastastikkust austust,” lausus Ansip.

„Eelseisvatel kohalikel valimistel läheb Reformierakond tegema väga head tulemust. Reformierakond on oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel esindatud 160 nimekirjas või valmisliidus ning kavatseb suurendada oma esindatust üle Eesti enam kui ükski teine erakond,” sõnas Ansip. „Värskendame meile antud usaldust nendes paikades, kus juba oleme võimul ja võidame südamega tööd tehes uusi sõpru ja poolehoidjaid seal, kus me veel pole esindatud.”

„Ma tänan kõiki Eesti inimesi, koos oleme keerulistel aegadel alati hakkama saanud. Kõik tulevased ja tänaseni tehtud pingutused on vajalikud eelkõige meie endi, Eesti jaoks. Oma riiki ja selle rahandust oleme hoidnud korras koos – otsuseid tehes ja neid kandes ning me saame hakkama nagu oleme saanud ka varem, seda just tänu inimeste kindlameelsusele,” sõnas Reformierakonna esimees.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt