Tallinna piirkonna liikmete, nende perede ning sõprade suve alguse pidu toimub 2.juunil kl 11-15 Nõmme Seikluspargi piknikuplatsil (Külmallika 15; https://nommeseikluspark.ee/).

Seni kui suured peavad traditsioonilist poliitikatundi nii riigi kui linna teemadel on lastele lastenurk koos näomaalimisega, võimalus ronida kõrval asuvas seikluspargis (kõrgradadel on kõik ronijad instruktori valve all, 120-140cm lapsed saavad ronida 1.-4. rajal, mis võtab umbes 1,5h. Üle 140cm lapsed võivad soovi korral minna kõigile 6 rajale ning selle kestvuseks on umbes 2,5h, alla 120 cm lapsed saavad minna turnima lasteparki, kuid sinna on tarvis kaasa saatjat) või minna aardejahile (see on vastavalt vanusele pisike orienteerumise taoline mäng, mis võtab umbes 30 minutit).

Osalemiseks palun eelregistreeri iseend, pere või sõbrad, palun anna märku ka lapse nimest, vanusest ja pikkusest. Oma (ja kaaslaste) osalusest anna teada e-posti teel carmen@reform.ee või telefonil 56457815 hiljemalt 30.maiks.

Hea erakonnakaaslane, räägi perega ja sõpradega läbi ning lisa juba täna pühapäev kalendrisse!

Kohtumiseni suve alguse peol!

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt