Tallinna piirkonna liikmete, nende perede ning sõprade suvepidu toimub 26.augustil Lenne Sulgpallikeskuses (juhtnöörid kohale jõudmiseks siit: https://lennesulgpall.ee/kontakt/).

Päev saab olema tegevusterohke, kus korraldatakse sulgpalli algkoolitus soovijatele, sulgpalliturniir nii edasijõudnutele kui ka algajatele, enesekaitse algkursus lastele ja täiskasvanutele Ju-Jutsu 1.Dan ja Batto-Do 1.Dan sensei Viljar Jaamu juhendamisel, traditsiooniline poliitikatund kliimaminister ja Tallinna piirkonna juhi Kristen Michali eestvedamisel, külla tuleb erakonna esimees ja EV peaminister Kaja Kallas, lastele on avatud lastenurk koos näomaalimisega, võimalus osa saada mitmekülgsest viktoriinist, üheskoos avame ka pannkoogikohviku.

Osalemiseks palun eelregistreeri iseend, pere või sõbrad (täiskasvanute arv, laste arv ja vanus, sulgpalli mängusoov, enesekaitse algkursuse osalemise soov jne) hiljemalt 18.augustiks.

Hea erakonnakaaslane, räägi perega ja sõpradega läbi ning lisa juba täna augustikuu viimane laupäev oma kalendrisse!

Kohtumiseni suvepeol!

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt