Mart Võrklaev: keeleseaduse muutmisega ei pea praegu kiirustama

19. jaanuar 2023

Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas kirjutas, et viimaste koalitsioonikõneluste ajal Reformierakond eestikeelse hariduse küsimuses "erilist initsiatiivi ei ilmutanud ja oli pigem valmis erimeelsuste ületamiseks üleminekut kas leppest üldse välja või siis vaid deklaratiivseks, tähtaegadeta tegevussuunaks jätma".   Reformierakonna läbirääkimisdelegatsiooni liikmena viibisin nende kõneluste juures algusest lõpuni ja ütlen, et Lukas ei räägi õigust.

Loe veel

Reformierakonna peasekretär Timo Suslovi kõne erakonna üldkogul 14. jaanuaril

16. jaanuar 2023

Head erakonnakaaslased, head külalised! Mul on suur rõõm teid kõiki täna õhtul siin Lennusadamas näha. Kui seisin möödunud aasta kevadel esimest korda teie ees peasekretärina, rääkisin sellest, kuidas oleme justkui ahelreaktsioonina sattunud tormide keskele.

Loe veel

Reformierakonna peasekretär: ainult meie suudame EKRE valitsusest eemal hoida

16. jaanuar 2023

Reformierakonna peasekretär Timo Suslov ütles erakonna üldkogul peetud kõnes, et Reformierakond soovib jätkata Eesti eduloo ehitamist. EKRE võimuletulekut pidas ta Eestile ohtlikuks.

Loe veel

Kaja Kallas: julgeolek on Eesti jaoks eksistentsiaalne mõiste

16. jaanuar 2023

Reformierakonna juht Kaja Kallas ütles täna erakonna üldkogul peetud kõnel, et ilma julgeolekuta ei ole Eestil mõtet rääkida muudest eesmärkidest. “Julgeolek on Eesti jaoks eksistentsiaalne mõiste.

Loe veel