Kait Kadajamägi

Kesklinna piirkonna juhatuse liige

Olen elupõline Tallinna elanik. Tallinna elanikuna pean vajalikuks tegeleda inimeste sotsiaalsete ja arstiabiga seotud probleemidega. Valveperearstikeskused igasse linaosasse, mis oleks avatud peale tööpäeva, ning uue Tallinna haigla rajamine.
Tallinn on visiitkaart. Siin käib enim külalisi. Tallinna ühendused ning hoiakud määravad palju sellest, kuidas Eestil läheb. Murekoht on ka Tallinna tänavad/kõnniteed ning vaja on luua juurde rattateid. Puhas, kiire, andmepõhiselt liikuv ja moodne ühistransport, mis vähendab ummikuid. Linnaline liikuvus toimib kiirelt, mugavalt ja mõistlikult, inimene ise valib vastavalt vajadusele, kas tellib isesõitja, liigub moodsa trammi/bussiga või lühemad vahemaad tervislikult ja turvaliselt jalgrattaga või jala.
Ettevõtlikule inimesele partnerluse võimalused, kiirem planeerimisprotsess, innovatsioonivõimalused, julgus proovida uut, mis saaks alguse Tallinnast.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt