Ivan Frolov

Pirita piirkonna juhatuse liige

Mina olen bioloogia eriala üliõpilane ja võtan aktiivselt osa erinevatest ülikoolide projektidest. Vabal ajal mängin „Mis? Kus? Millal?” Eesti kluubis.
Kõigepealt soovin panustada ja kaasa aidata sellele, et Pirital oleks hea elada nii noortel, lastega peredel kui vanemaealistel. Usun, et Pirita elanikele võiks olla linnaosas linna poolt tasutud parklad. Samal ajal Pirital on vaja rohkem prugikasti ja vähemalt üks suur lasteväljak. Erakonna sees soovin rohkem suhelda ka vene inimestega ning ka selles osas erakonna siseelu edendada.
Eriliselt läheb mulle korda aga see, et noortel oleksid paremad võimalused endale sobiva töö leidmiseks. Täna on noortel kaks probleemi – kui tahaks suvel pisut tööd teha, on keerukas seda leida, ning hariduses kutset valides pole veel ülevaadet, mis valitavas valdkonnas toimub. Nende probleemide lahendamiseks on meil Reformierakonnaga plaan luua programm Malev 2.1. Tänu sellele programmile on 13–15-aastastel noortel võimalik 2–3 suve jooksul saada tööpraktika erinevates sektorites, mida linn koos ettevõtjatega korraldab ja toetab. Noortele oleks töö võimalus kogemusi saada, kutset valida ja taskuraha teenida. Tööandjad saavad kontakti ja tagasisidet oma tulevastelt klientidelt/töötajatelt. Võidavad mõlemad.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt